1tab

ROLMAR

Kariera w Rolmar

Rolmar to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-dystrybucyjna.
W związku z tym, stale poszukujemy nowych pracowników – osób ambitnych, przedsiębiorczych i nastawionych na rozwój.

 

Dołącz do naszego zespołu!
Czeka na Ciebie przyjazna atmosfera pracy, wiele możliwości samorealizacji, przejrzyste warunki zatrudnienia, a także szeroki wachlarz benefitów.

 

Aplikuj już teraz

 

W celu możliwości prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez firmę Rolmar Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku (09-411), ul. Kobiałka 6, zarejestrowaną w krajowym rejestrze sądowniczym (KRS) pod numerem NIP: 7743247523, REGON:383290490, dalej jako Administrator Danych Osobowych) w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. OŚWIADCZAM, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

 Hydraulika Siłowa – Specjalista ds. kluczowych klientów

Magazynier

Rolmar wchodzi w skład Markowski Group, prężnie rozwijającej się grupy producencko-dystrybucyjnej zatrudniającej ponad 600 pracowników. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów części dla rolnictwa i przemysłu w Polsce. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera, która dołączy do naszego zespołu, zlokalizowanego w nowej siedzibie firmy w Płocku.

dodajcv

PRZEŚLIJ SWOJE CV

Prześlij nam swoje CV, a my dodamy je do naszej bazy danych.
W momencie, kiedy pojawi się oferta pracy, do której będziesz idealnym kandydatem powiadomimy Cię o tym.


Wybierz plik

Współpraca

Program partnerski